Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2022-10-25

Praktiniai mokymai: kultūra, aš ir tu

10.25-11.23 dienomis organizuojame praktinius mokymus „Kultūra, aš ir tu“.
Mokymų ciklo tikslas kelti kultūros ir meno srities darbuotojų gebėjimus komunikacijos, emocinio intelekto, derybų srityse. Numatomi mokymai orientuoti į kultūros lauko specialistų, kvalifikuotų edukatorių bei lyderių ugdymą, kurie padės išugdyti tokias kultūrines kompetencijas, kaip: problemų sprendimas, kritinis mąstymas, gebėjimas bendradarbiauti, kūrybiškumas, komunikacija, gebėjimas reflektuoti patirtis. Naujos patirtys ar gebėjimas pažiūrėti į situaciją „kitu kampu“-kūrybiškai skatina naujas kūrybines formas, kūrybinių raiškų įvairovę.
Būtent komunikacijos žinios įgalina asmenis nevaržomai bendrauti bei efektyviai bendradarbiauti, padeda kūrybiškai pažvelgti į problemas, tačiau norint pasiekti tokius rezultatus būtina gera emocinė sveikata, todėl šis mokymų ciklas turi apjungs net keletą sričių.
Penkių paskaitų metu gilinsimės į bendravimo sampratą su savimi, įmonėje bei su potencialias klientais - žvelgsime į bendravimo subtilybes net iš kelių pusių. Tai išskirtinė galimybė pagerinti bendravimo, bendradarbiavimo, planavimo, derybų bei problemų sprendimo įgūdžius. Mokymus Palangai ypatingose vietose, Kurhauze bei Kurorto muziejuje, ves skirtingų sričių Grand Partners ir Juoda avis komandos profesionalai.
PROGRAMA:
- 10.25 – Veidotyra | Eglė Pelienė ▫️
- 11.08 - Emocinis intelektas | Laura Stumbraitytė
- 11.09 – Derybos ugdymo | Robertas Mincevičius
- 11.16 – Bendravimo psichologija ir veiksminga vidinė komunikacija organizacijoje | Ieva Iacob
- 11.23 – Streso valdymas ugdymo | Gediminas Anužis

Organizacijos veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.Grįžti į peržiūrą