Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2022-05-04

Festivalis | Myliu Palangą 2022

Birželio 3-5 d. Palangoje įvyks Kurorto festivalis „Myliu Palangą"
Jūratės ir Kastyčio skveras – karščiausias šventės traukos taškas arčiausiai Baltijos jūros! Skvere numatyti šventės atidarymo ir finalinis šeštadienio vakaro šou - muzikos ir lazerių šviesų sintezė. Visiems gerai žinomas atlikėjas Linas Adomaitis kartu su Palangos orkestru atliks savo naujausią koncertinę programą „Vandenynai”. Festivalio metu žiūrovus taip pat džiugins Saulės Kliošas, Homechestra, Velvet ir dar daug kitų atlikėjų. Be festivalio koncertinės programos čia išvysite Klounų teatro studijos Klounų teatro studija Dulidu muzikinį klounados spektaklį-paradą „Let‘s Jazz!“. Taip pat, sekmadienį čia išvysite Palangos miesto vaikų pasirodymą! Esame nusiteikę tęsti tradicijas ir žiūrovams pasiūlyti aukščiausios kokybės muzikos pasirodymų programą ir suteikti unikalią vasaros festivalio patirtį Baltijos jūros pašonėje.
(Ne)Tradicinis kermošius „Palangos Juzė" – nuolat gyvas ir šurmuliuojantis tikrų tikriausias kermošius, į kurį iš visos Lietuvos, kaimyninių ir Baltijos šalių atkeliauja įvairūs prekybininkai. Didžiausią dalį šventės svečių įtraukianti renginio dalis bus išsidėsčiusi judriausioje Vytauto gatvės atkarpoje nuo Koncertų salės iki muzikinio fontano.
Dizaino skveras 💜 – tai dizaino ir mados renginys, pristatantis Lietuvos ir užsienio šalių kūrėjus, menininkus ir dizainerius po vienu stogu.
„Food truck" alėja – įsikūrusi prie visų pamėgto muzikinio fontano. Šioje vietoje praalkę festivalio svečiai turės galimybę pasistiprinti ir ragauti įvairių virtuvių maistą. Čia numatyti ir jaukūs akustiniai koncertai, o šeštadienio desertas pokalbių popietė su publikos mylimais veidais Starkumi ir Radzevičiumi. Nuo Meksikos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Kinijos driekėsi šių dviejų kelionių romantikų maršrutai – šis duetas tikrai turi ką papasakoti! Dešimtys tūkstančių nuvažiuotų kilometrų „atgulė“ į TV laidas, knygas ir interneto puslapius. Tačiau ne viskas buvo aprašyta, ne viskas buvo parodyta, ne viskas iškalbėta! Šiems vyrams pasakojant apie netikėčiausias istorijas, patirtus nuotykius, išgyventas dramas iki valiai prisijuoksite, bei išgirsite daugybę vertingų patarimų kaip keliauti ir, žinoma, kur skaniai pavalgyti. Tai pat čia išgirsite lengvo stiliaus, gardaus pateikimo, visiems suprantamą, skaniai klausomą ir abejingų nepaliekančią muziką. Grupė Sirupas pristatys funk/rock/soul stiliuose persipynusią savo kūrybą. Tai pat čia pasirodys atlikėja Ingaja ir kiti savo kūrybinį kelią pradedantys muzikos atlikėjai. Kol tėveliai ir seneliai mėgausis maistu, muzika ir pasirodymais Broniaus Oškinio Vaikų Aviacijos Akademija mažiesiems šventės svečiams pasiūlys išbandyti treniruoklį-lėktuvėlį. Veiksmo čia netrūks!
Šeimos slėnis – kaip gi šventė be specialios programos mažiesiems. Pievoje prieš pagrindinę sceną mažuosius šventės dalyvius linksmins Mažasis Aitvaras animatorės. Taip pat, čia išvysite Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotą interaktyvų šokio spektaklį vaikams iki 3 metų. Spalvoti žaidimai – tai spektaklis pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti.
Gradiali pieva (Birutės parko Rotonda) – tai šiek tiek mistiška ir kerinti erdvė pušyno apsuptyje. Čia suplanuoti sveikatingumo užsiėmimai, koncertas, šokio teatro pasirodymas bei edukacijos šeimoms. Penktadienį pasirodys Šeiko šokio teatras. Jų repertuare jautrūs ir paveikūs, kūrybiškumą skatinantys spektakliai. Šeštadienį Nika Ganga grupė džiazo muzikai būdingomis solinių linijų bei elektroninės muzikos elementais, nukels į RnB skambesio sentimentus. Savaitgalį be įvairių sporto praktikų čia vyks ir Gongai užsiėmimas – dainuojančio dubens garsai dalyvį ves į gilesnį savęs suvokimą, proto nuraminimą, realų fizinio kūno atsipalaidavimą. Ši praktika rekomenduojama visoms amžiaus grupėms.
Išskirtinis festivalio akcentas – interaktyvūs ir darniai į miesto aplinką įsiliesiantys profesionalių artistų pasirodymai, kurie stebins tiek pačius mažiausius, tiek ir suaugusius žiūrovus.Grįžti į peržiūrą