Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2023-10-23

Baltijos miestų sąjungos nariai Palangoje aptars pagalbos Ukrainai klausimus

Palangoje rytoj, antradienį, prasidės Baltijos miestų sąjungos (UBC) generalinė konferencija. Tris dienas – spalio 24-26 d. – truksiančios konferencijos tema – „Baltijos jūros miestai remia Ukrainą“.

Konferencija, kurioje dalyvaus apie 200 dalyvių iš 10 šalių, bus aptariami klausimai, kaip integruoti ukrainiečius ir kitus pabėgėlius iš karo draskomų šalių, taip pat bus ieškoma galimų sprendimų, kaip paremti karo metu suniokotus Ukrainos miestus ir jų galimą atstatymą. Bus diskutuojama ir apie UBC vaidmenį būsimo Ukrainos stojimo į ES procese.

Be minėtų temų, konferencijos metu bus aptariami atsinaujinančios energijos, dekarbonizacijos, jaunimo įtraukimo ir skaitmeninės transformacijos klausimai.

Neabejojama, kad pranešimai ir diskusijos, taip pat – UBC komisijų parengti seminarai, suteiks naujų idėjų ir sprendimų bei įkvėps UBC ir miestu narius bendradarbiauti su nauju postūmiu.

Generalinės konferencijos metu taip pat bus tvirtinama UBC metinė audito ataskaita, ateinančių metų programos, naujai dvejų metų kadencijai bus renkamas prezidentas ir du viceprezidentai, ketveriems metams – sekretoriatas.

Baltijos miestų sąjungos (UBC) generalinę konferenciją „Baltijos jūros miestai remia Ukrainą“ organizuoja UBC sekretoriatas, Palangos miesto savivaldybė bei BĮ „Palangos investicijų valdymas“.Grįžti į peržiūrą